126

Richtprijs € 3000-5000

Johannes Hendricus Jurres (1875-1946) 'Assurbanipal beschouwt den buit', gesigneerd m.o., doek. Afm. 90 x 122 cm. Zie voor een vergelijkbaar werk: Calker van, Henri H., 'Prof. J.H.Jurres', Het Hollandse uitgevershuis, 1947, p. 41.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=126

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.