128

Richtprijs € 2000-3000
Hamerprijs: € 2000

Jopie Huisman (1922-2000) 'Schroothoop op het industrieterrein te Franeker', niet gesigneerd, board. Afm. 34 x 44 cm. Provenance: gekocht op de eerste tentoonstelling van Jopie Huisman, in de 'Blauwe Hand' te Harlingen, 1962. Met dank aan drs. Y.J.M. Huisman van het Jopie Huisman Museum voor beoordeling op basis van foto's.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=128

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.