129

Richtprijs € 400-600

Rolf Dieter Meyer-Wiegand (1929-2006) 'Rijtuig op een zandweg', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 13 x 18 cm.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=129

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.