231

Richtprijs € 200-300
Hamerprijs: € 370

Een porseleinen bord met het wapen van het schuttersgilde Sint Sebastiaan te Middelburg, het wapen van de stad Middelburg en een boog met pijlen. Gemerkt Meissen. Eind 19e eeuw. Diam. 23,5 cm. Het bord maakt deel uit van een servies dat op bestelling is gemaakt.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=231

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.