45

Richtprijs € 100-150
Hamerprijs: € 200

Calendar, 'Moderne kunst van Bali', 1963. Published by Tong-Tong International. 49 x 33,5 cm. Added: Willem Gerard Hofker (1902-1981) 'Ni Asoeg in Ardja', etching, 25 x 23 cm (premie-ets, 1944, vereeniging tot bevordering van beeldende kunst). Provenance: family of Rudolf Bonnet.

  • http://www.zeeuwsveilinghuis.eu/detail_catalogus.php?kavel=45

info@zeeuwsveilinghuis.nl

Taxaties uitsluitend op afspraak.