Verkopen

Als u iets wenst te veilen, dan kunt u contact opnemen voor een veilingtaxatie.
Erg handig is het als u ons vooraf enkele foto's stuurt. Dit kan via:

info@zeeuwsveilinghuis.nl (max. 5 Mb per bericht)

zeeuwsveilinghuis.wetransfer.com (link voor veel of grote bestanden in één keer)

- Whatsapp: 06-22 935 725 (beantwoording alleen tijdens kantooruren)

U kunt ons op afspraak bezoeken in ons hoofdkantoor te Middelburg
(Herengracht 74), of in ons innamekantoor te Amsterdam (Herengracht 566).

Voor belangrijke stukken of gehele inboedels is bezoek aan huis ook mogelijk.

Voor waardevolle objecten kan het zinvol zijn een limiet (bodemprijs) vast te laten leggen. Wordt deze limiet bij het bieden niet gehaald, dan wordt het niet verkocht. Vijf weken na verkoop wordt de opbrengst minus de veilingkosten uitgekeerd.

De kosten bij verkoop zijn standaard 20% van de hamerprijs. Bij geen verkoop worden geen kosten berekend.

Te veilen stukken kunnen (indien gewenst) opgehaald worden. Uiteraard kunt u er ook evt. mee langskomen (uitsluitend op afspraak).

We hebben een ruime eigen parkeerplaats. Als u na een bezoek aan ons nog de binnenstad wilt bezoeken, dan kunt u de auto tot 17.00 uur laten staan.

De voordelen van veilen kunt u via deze link vinden: Waarom veilen?

info@zeeuwsveilinghuis.nl
Whatsapp: 06 - 22 935 725

Taxaties uitsluitend op afspraak.